Pages Menu
Categories Menu

O nás

fvzn2lrdJsme ryze česká firma založena v roce 2003 a od svého vzniku se zabýváme komplexními dodávkami ochranných pracovních prostředků a pomůcek, drogistického zboží, papírových ručníků včetně zásobníků, úklidových strojů, techniky pro úklid budov, obalových materiálů, kartáčnického zboží, nářadí, zboží pro gastronomii a ostatních komodit spotřebního materiálu pro firmy i domácnosti.

Postupem let se firma stala partnerem mnoha firem, pro které zabezpečuje úplný servis v dodávkách uvedeného zboží včetně poradenské činnosti a poskytování náhradního plnění.

Působíme především na severu České republiky, ale také ve středočeském kraji a v hlavním městě. Kromě dodávek do průmyslu se zabýváme též zásobováním státních institucí, škol, nemocnic, rozpočtových a příspěvkových organizací, úklidových firem, stravovacích zařízení, hotelů, restaurací atd.

Ceny uvedené na těchto stránkách slouží pro orientaci obchodníků. Při větších odběrech nebo dlouhodobé spolupráci budou po vzájemné dohodě stanoveny výhodnější podmínky. Zájemce prosíme o kontakt přes e-mailovou adresu nebo telefonicky.

Firma Vám nabízí “Náhradní plnění” ve smyslu zákona č. 435/2004 Sb. o zaměstnanosti.

Preferujeme profesionální a individuální přístup ke každému zákazníkovi, serióznost a maximální možnou vstřícnost.

Jsme rádi, že jste navštívili naše webové stránky a věříme, že zde najdete vše co Vám pomůže zabezpečit plynulý chod Vašeho podnikání.

Petr Malý – jednatel společnosti